O mně

Krásný den, vítám Vás na mém eshopu. Trošku se Vám představím.

Jmenuji se Pavla  jsem pozitivní, úsměvavý a pracovitý člověk. Velmi ráda vařím a již několik let se zajímám o LowCarb stravovování.

 

K LowCarb stravě jsem se dostala úplně náhodou díky mojí kamarádce Janě.. Musím začít tím hlavím .. Za poslední roky jsem 3 krát potratila a několikrát absolvovala hormonální léčbu, která vždy měla následek několik kilo nahoře. Jednou to bylo dokonce 11 kilo za 2 měsíce.. O psychickém stavu někdy radši nemluvím.. To k tomu bohužel patří. Mám velké štěstí, že jsem od přírody bojovník, poměrně rychle vše příjmu, vstanu a jdu do boje znovu. Z každého pádu se ponaučím, aby jsem příště byla připravenější a silnější..

 

Po jedné z těchto léčeb mi ona kamarádka Jana řekla, že pojedeme spolu na týden do Kroměříže na relax pobyt at se dáme do kupy a odpočineme si. Byla jsem zase v hrozném stavu týden po léčbě, která zase nedopadla... vždycky potřebuju tak 3-4 týdny se srovnat a dát sebe i tělo trošku do pořádku.

A tak to začalo.. na večeři mi Jana řekla o LowCarb, že už tuto ,,dietu,, drží měsíc..,že má plno energie a dole 5 kilo ať to zkusím. No a tak jsem týden se s ní učila jíst bez příloh a podle pravidel LowCarb.

Po týdnu pro mě přijel manžel a já mu už v autě nadšeně líčila jak se cítím o moc lépe a že bych hrozně chtěla v této stravě pokračovat zda do toho nepůjdeme spolu. Manžel se nerad v čemkoliv omezuje,ale řekl dobře zkusím to s tebou,ale když mi to bude vadit tak končím. No… a dnes je pro nás LowCarb náš životní styl.

Nejsme žádná LowCarb sekta, když jdeme třeba na oslavu dáme si kousek dortu i chlebíček,ale první 4 měsíce jsme drželi opravdu striktně.

 

Manžel za první rok a půl zhubl přes 30 kilo, já bohužel né tolik. Ty první 4 měsíce to bylo 12 kilo za, které jsem moc vděčná. Pak delší čas nic jelikož jsem v září 2018 přišla o další miminko a v 10 týdnu jsem musela na revizi a tím jak jsem celé toto těhotenství ležela a píchala si hormony horem i spodem jsem na LowCarb neměla ani pomyšlení, navíc jsem měla velké nevolnosti, takže stěží do mě manžel dostal rohlík a na zeleninu a maso jsem se nemohla ani podívat.

 

Takže k LowCarb jsem se pomalinku vrátila po 6 nedělce, ale následovala v lednu další hormonální léčba a v květnu další… no a tak bych mohla pokračovat pořád dokola, ale pozor 🙂 jen díky LowCarb už každá moje léčba není + 11 kilo, ale třeba jen +4-5kilo a do 4 týdnů jsou pryč takže mám i občas čas mezi hormony i nějaké kilečko ještě i dát dolů a připravit se na další můj boj 🙂 Velikost 38 mít nikdy nebudu 😀 To není můj cíl, jsem holka krev a mlíko. Ale z velikosti 50 jsem se dostala na velikosti 44/46 za což jsem vděčná.

 

 
 

Ještě bych řekla, ti co jim to nejde hned nebo jde pomaleji ať jste trpělivý i my jsme ty naše kila nabírali přes 7let ( sezením u počítače od rána do večera a nezdravou stravou) a ted chceme, aby za 1 rok byly všechny dole? to přece nejde. Vše má svůj čas a hlavní je naše zdraví a psychická pohoda.

I my jsme vyzkoušeli mnoho různých diet, za ty léta opravdu desítky s krásným jojo efektem posléze 😀 Prostě zlaté LowCarb.

 

Proměna mého manžela ❤ 

 

To by bylo asi o LowCarb a mě vše 🙂 Zatím… příběh pokračuje dále 🙂 A jak s LOwCarb cítím? Skvěle, plná energie a za to vděčím LowCarb a teda i mému užasnému manželovi, který je mou největší životní oporou.

 

Hodně z Vás zajíí proč jsme šli cestou IVF? protože mám gen vady srdce – hypertrofickou kardiomyopatii a nechtěli jsme, aby tento gen ani nemoc mělo naše dítě.

 

Když budete věřit jako my a půjdete za svým snem tak to jednou dokážete!!

 

Nám se také splnil sen po více než 7 letech ❤❤❤ Z toho: 5 let hormonální léčby ..IVF kliniky .. 4 potraty .. přibírání a spoustu trápení a sbírání vůle znovu po pádu vstát a jít dále do boje.

Vždycky jsem, ale věřila, že jednou to výjde a vyšlo.

19.8.2020 se nám narodil syn Jonášek ❤❤❤

 

Přeju Vám krásný den

Pavla