O mně

Krásný den, vítám Vás na mém eshopu. Trošku se Vám představím.

Jmenuji se Pavla  jsem pozitivní, úsměvavý a pracovitý člověk. Velmi ráda vařím a zajímám se o LowCarb stravu.  Jak ve vaření tak v osobním životě i v práci věřím, že když děláte věci s láskou, děláte ji dobře.  Nejsem žádná vyučená kuchařka, vařím ráda už od dětství a později jsem často pro rodinu a přátelé pekla různé dobrůtky paradoxně - nejčasteji sladké 😀

 

K LowCarb stravě jsem se dostala úplně náhodou díky mojí kamarádce Janě.. Musím začít tím hlavím .. Za poslední 3 roky jsem 3 krát potratila a několikrát absolvovala hormonální léčbu, která vždy měla následek několik kilo nahoře. Jednou to bylo dokonce 11 kilo za 2 měsíce.. O psychickém stavu někdy radši nemluvím.. To k tomu bohužel patří. Mám velké štěstí, že jsem od přírody bojovník, poměrně rychle vše příjmu, vstanu a jdu do boje znovu. Z každého pádu se ponaučím, aby jsem příště byla připravenější a silnější..

 

Po jedné z těchto léčeb mi ona kamarádka Jana řekla, že pojedeme spolu na týden do Kroměříže na relax pobyt at se dáme do kupy a odpočineme si. Byla jsem zase v hrozném stavu týden po léčbě, která zase nedopadla... vždycky potřebuju tak 3-4 týdny se srovnat a dát sebe i tělo trošku do pořádku.

A tak to začalo.. na večeři mi Jana řekla o LowCarb, že už tuto ,,dietu,, drží měsíc..,že má plno energie a dole 5 kilo ať to zkusím. No a tak jsem týden se s ní učila jíst bez příloh a podle pravidel LowCarb.

Po týdnu pro mě přijel manžel a já mu už v autě nadšeně líčila jak se cítím o moc lépe a že bych hrozně chtěla v této stravě pokračovat zda do toho nepůjdeme spolu. Manžel se nerad v čemkoliv omezuje,ale řekl dobře zkusím to s tebou,ale když mi to bude vadit tak končím. No… a dnes je to přes rok kdy jsme oba na LowCarb.

Dnes je pro nás LowCarb životní styl žádná dieta. Ale nejsem žádná LowCarb sekta, když jdeme třeba na oslavu dáme si kousek dortu i chlebíček,ale první 4 měsíce jsme drželi opravdu striktně.

 

Manžel za ten rok a půl zhubl přes 30 kilo, já bohužel né tolik. Ty první 4 měsíce to bylo 12 kilo za, které jsem moc vděčná. Pak delší čas nic jelikož jsem v září 2018 přišla o další miminko a v 10 týdnu jsem musela na revizi a tím jak jsem celé toto těhotenství ležela a píchala si hormony horem i spodem jsem na LowCarb neměla ani pomyšlení, navíc jsem měla velké nevolnosti, takže stěží do mě manžel dostal rohlík a na zeleninu a maso jsem se nemohla ani podívat.

 

Takže k LowCarb jsem se pomalinku vrátila po 6 nedělce, ale následovala v lednu další hormonální léčba a v květnu další… no a tak bych mohla pokračovat pořád dokola, ale pozor 🙂 jen díky LowCarb už každá moje léčba není + 11 kilo, ale třeba jen +4-5kilo a do 4 týdnů jsou pryč takže mám i občas čas mezi hormony i nějaké kilečko ještě i dát dolů a připravit se na další můj boj 🙂 Velikost 38 mít nikdy nebudu 😀 To není můj cíl, jsem holka krev a mlíko. Ale z velikosti 50 jsem na velikosti 44/46 za což jsem vděčná.

Aktuálně mám dole 21 kilo 🙂

 
 

Ještě bych řekla, ti co jim to nejde hned nebo jde pomaleji ať jste trpělivý i my jsme ty naše kila nabírali přes 7let ( sezením u počítače od rána do večera a nezdravou stravou) a ted chceme, aby za 1 rok byly všechny dole? to přece nejde. Vše má svůj čas a hlavní je naše zdraví a psychická pohoda.

I my jsme vyzkoušeli mnoho různých diet, za ty léta opravdu desítky s krásným jojo efektem posléze 😀 Prostě zlaté LowCarb.

 

Proměna mého manžela ❤ 

 

To by bylo asi o LowCarb a mě vše 🙂 Zatím… příběh pokračuje dále 🙂 A jak se po tom roce cítím? Skvěle, plná energie a za to vděčím LowCarb a teda i mému užasnému manželovi, který je mou největší životní oporou.

 

Hodně z Vás zajíí proč jsme šli cestou IVF? protože mám gen vady srdce – hypertrofickou kardiomyopatii a nechtěli jsme, aby tento gen ani nemoc mělo naše dítě.

 

Když budete věřit jako my a půjdete za svým snem tak to jednou dokážete!!

 

Nám se také splnil sen po více než 7 letech ❤❤❤ Z toho: 5 let hormonální léčby ..IVF kliniky .. 4 potraty .. přibírání a spoustu trápení a sbírání vůle znovu po pádu vstát a jít dále do boje.

Vždycky jsem, ale věřila, že jednou to výjde a vyšlo.

19.8.2020 se nám narodil syn Jonášek ❤❤❤

 

Přeju Vám krásný den

Pavla