Proč LowCarb?

LowCarb stravování se stalo velkým trendem díky svým mnoha zdravotním výhodám. Zní to skvěle, že ano? Ale co když se ptáte, co vlastně můžete jíst? Jaké jsou možnosti? Vše Vám vysvětlíme :-)

 

LowCarb je jedinečný způsob jak snadno, rychle a bez počítání kalorií definitivně zhubnout!

 

Základní principy LowCarb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně zjednodušeně jen o to snížit množství přijímaných sacharidů.

 

Jak, ale omezit sacharidy? S námi je to jednoduché!

Naše výrobky jsou totiž přímo nízkosacharidové a vyrobeny se sníženým počtem sacharidů až o 70%, mnohdy i uplně bez sacharidů. To znamená, že si na oběd uvaříte naše LowCarb těstoviny místo běžných. Ano taková na pohled nepatrná změna a tělo začíná hubnout. Existuje i přísnější česká verze LowCarb (manuál ke stažení dole), kdy si nedáte žádné těstoviny a místo nich třeba nastrouhanou cuketu nebo dýni atd. Každý bohužel takovou radikální změnu nezvládne a proto je stále ve svém hubnutí neúspěsný.

Zde v eshopu naleznete uplně všechno pro to, aby jste mohli hned začít, dokonce i kuchařku pro úplné začátečníky, která Vám se vším pomůže a nemusíte se trápit s tím co jíst.. Kuchařku koupíte TADY

 

 

Ve stravě dále omezte obyčejné cukry, pečivo, běžné sacharidové přílohy a nezdravé uzeniny. Snažíme se naopak jíst více základních surovin jako: maso, vejce, ryby, kvalitní tuky, za studena lisované oleje, ořechy, semínka, zeleninu a nízkosacharidové bobulovité ovoce. V rozumné míře si můžeme dopřát i vysokotučné mléčné výrobky.

 

LowCarb strava není drastická dieta a zároveň pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu!

Ten v dnešní době velmi souvisí s rychle se rozvíjejícím metabolickým syndromem (vysoký tlak, cukr, cholesterol) u velké části populace. Tato dieta má také příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Velmi často se po zavedení této stravy podaří omezit nebo vysadit dlouhodobě nutné léky.

 

 

Ještě doporučení: Zvolnit. Jak při jídle, tak v pracovním životě. LowCarb stravování zasytí na dlouhou dobu, takže nemusíme jako při jiných dietách jíst šestkrát i vícekrát denně, což člověka spíš stresuje a svazuje.  Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk.

U tohoto typu stravy se doporučuje jíst “jen” třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máme hlad. Lidé na lowCarb se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusíme zkrátka jídlo řešit tak často.

 

Stále váháte? Podívejte se na recence našich zákazníků! ZDE

Jen malá ukázka..

„Změnila svůj životní styl, díky čemuž se mi podařilo za 9 měsíců shodit 30 kilo. Chci zhubnout dalších 15 kilo. Přikládám fotku před/po a nedávnou fotku (pořízenou dnes) s mým oblíbeným KETO shakem. Díky Vám“
 
Sabina N.
„Mohu říci, že s velkým odhodláním a vytrvalostí a s vaší pomocí se pomalu blížím ke konci své cesty. Ještě jednou za vše moc děkuji!  Stala jsem se „novým“ člověkem,. Jsem nejen navenek spokojenější, ale i psychicky silnější, o něco sebevědomější (ještě je potřeba cvičit) a věřím, že to, co člověk opravdu chce s vytrvalostí i dosáhne.“
 
Erika Bihari