Čaj na hubnutí Slim Me Detox - Creme Strawberry

Dostupnost: skladem

269 Kč
199 Kč s DPH


NOVÉ, JEŠTĚ LEPŠÍ SLOŽENÍ A JEMNÁ, LAHODNÁ PŘÍCHUŤ! To je Novinka Čaj na hubnutí Slim Me Detox - Creme Strawberry, který likviduje tuk na břiše, snižuje pocit hladu, zvyšuje fyzickou aktivitu a mnoho dalšího!

 

Tento čaj na hubnutí doporučujeme při léčbě obezity, přírůstku tělesné hmotnosti a cukrovky, protože zrychluje metabolismus a zároveň snižuje cholesterol, glukózu a triglyceridy (tuk v krvi).

 

Slim me detox snižuje také fyzickou únavu a dodává energii díky kombinaci tří stimulantů - kofeinu, theofylinu a theobrominu. Všichni víme, jak funguje kofein a na vlastní kůži známe, jak umí nakopnout a zvýšit duševní i fyzickou výkonnost.

 

Doporučená denní dávka: první polovinu čaje (200-250ml) konzumujte 15-20 minut před snídaní a druhou polovinu (200-250ml) 15-20 minut před obědem.

 

SlimMe Detox obsahuje také vitaminy B2, B5, B6, B9, B12, a až 74% denní dávky vitaminu B1.

 

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5 a C. Dále také vysoké množství vápníku, hořčíku, manganu, železa, selenu, draslíku, křemíku a fosforu.

 

Způsob použití: Způsob použití: 2-3 polévkové lžíce zalijte 250-300ml horkou vodou (80 °C), nechte 5 minut louhovat a poté vypíjte. Čaj nepijte večer, ideální je pití ráno nebo dopoledne před jídlem. 

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C.

 

Složení:

Cesmína paraguayská (llex paraguariensis) 93%, jahodový list 3%, jahody lyofilizované plátky 2%, okvětní lístky růže, přírodní aroma

 

Balení: 150g

 

Důležité upozornění:

Upozorňujeme, že se jedná o doplněk stravy. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1.

 

Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Země původu: Brazilie

 

Hmotnost:    150 g
Počet v kartonu:    10 Ks

Recenze produktu Čaj na hubnutí Slim Me Detox - Creme Strawberry

Přidat recenzi

Romana Bakala 15.05.2024
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skvělý čaj na mesíční detoy. Splasne břicho a cítíte se mnohem lepe.