Oříškové muffiny s čokoládou


Krásný den přátelé, chci dnes udělat radost kolegyním do práce, jelikož od včera už finišujeme receptíky na můj LC kalendář 2020 a pomáhají mi ?

A pořád koukají na ty moje nejlepší recepty a nic neochutnaly ? Tak jsem jim upekla večer tyto úžasné muffiny. V kalendáři bude pro vás jen to nej nej co jsem uvařila a záměrně nezveřejnila ať máte překvapení ??❤️ Tady dávám takové domácí fotečky z běžných dnů, kalendář bude jiný level ?

 

Oříškové muffiny s čokoládou


Na 6ks: 1 vejce, 3/4 hrnku mandlové mouky, 5 lžiček kokosu, 2 pořádné lžičky liskooriskoveho másla nebo krému, 1 lžička kakaa, 5 lžiček xylitolu, 2 lžíce zakysané smetany, 1 vrchovatá lžička prášku do pečiva, 50g čokolády 70%, vlašské ořechy na posyp

 

Předehřejeme si troubu na 180C°. Všechny suroviny na muffiny dáme do misky a zamícháme. Těsto vlijeme do formy ( já silikonová) na muffiny 6ks. Těsto by mělo být cca do 3/4 každé kolonky. (Podle velikosti vaší formy) Pečeme 30 min. Poté formu vytáhneme a rozpustíme si v kastrůlku čokoládu.
Lžíci potřeme nahoře každý muffin ve formě. Nyní na čokoládu nasypeme oříšky a lehce přitlačíme do čokolády. A hotovo ? necháme úplně vychladnout a poté muffinky už vytáhneme.


Přeji dobrou chuť a krásný den.

Oříškové muffiny s čokoládouPříspěvky ke článku Oříškové muffiny s čokoládou (0)

Zatím žádné názory