První nákup LowCarb


Co nakoupit?

Aby, jsme mohli vařit a fungovat bude třeba mít nakoupeno.

Základní nákup: maso různé druhy vepřové, mleté, kuřecí, hovězí, ryby, tuňák v oleji.. na co máte chuť. Mám maso vždy i v mrazáku kdyby v lednici došlo ? Další základ jsou vajíčka ty jíme denně vesměs na snídani, ale i do jídel třeba do salátů.

Třetí hlavní potravinou je zelenina – jakákoliv na co máte chuť.. papriky, okurky, směsi salátů, brokolice, ledový salát, žampiony, květák.. ideální je si do začátku klidně sepsat co budu vařit ať se Vám zelenina nezkazí. I tak je třeba jí mít dost jelikož je to vaše nová ,, příloha,, na talíři. Ať už třeba jen nakrájená a nebo si uděláte saláty.

Vždy se dá něco vymyslet. Recepty zeleninové nebo co vše se s ní dá vykouzlit budu zveřejňovat jako recepty.
Máme tedy: maso, vejce a zeleninu. Další složkou jsou mléčné osobně jich nejím moc. Ale vždy mám v lednici mozarellu, hermelín, plátkový sýr a zakysanou, tvaroh a klasickou smetanu.

Hodí se na vaření nebo zakyska na mlsání ( receptik bude) Tohle by jako základ bohatě stačilo.
A teď suroviny, které nám pomohou s vařením občas: 70% a více čokoláda, lněná mouka když je třeba někdy něco zahustit, lněné semínka, slunečnicové semínka, kokosová nebo mandlová mouka, oříšky a stevii, xylitol nebo- li březový cukr.

( Třeba do kávy nebo když si upečeme něco dobrého)
Tak a máme nakoupeno a hurá na Low carb ?

Manuál Low carb

 

 

První nákup LowCarbPříspěvky ke článku První nákup LowCarb (0)

Zatím žádné názory