LowCarb pekařské sušené droždí

Dostupnost: skladem

79 Kč s DPH


Představujeme revoluční inovaci pro vaše pečení - naše LowCarb pekařské sušené droždí! S touto špičkovou ingrediencí můžete nadále užívat váš oblíbený chléb, pečivo a další pečené pochoutky, aniž byste se museli obávat vysokého obsahu sacharidů.

Buďte průkopníkem ve světě LowCarb pečení a začněte s naším LowCarb pekařským sušeným droždím ještě dnes! Užijte si své oblíbené pečené dobroty bez obav o přebytečné sacharidy a buďte na cestě k dosažení svých zdravotních cílů s každým kouskem. 

 

 

  • Kvasnice jsou zdrojem lehce stravitelných bílkovin . Jsou složeny ze 40 % proteinogenních aminokyselin, peptidů a proteinů
  • obsahují vitamín H ( biotin , také nazývaný vitamín B7), který obnovuje pružnost vlasů a také zabraňuje šedivění a vypadávání vlasů. Mezi příznaky nedostatku biotinu patří kožní změny – vyrážky, záněty, ale i vypadávání vlasů, zvýšená hladina cholesterolu a záněty střev.
  • Jsou bohatým zdrojem koenzymu A (biologicky aktivní forma kyseliny pantotenové). Kyselina pantotenová je nezbytná pro správný metabolismus bílkovin, cukrů a tuků a pro syntézu některých hormonů; urychluje hojení ran, podílí se na tvorbě tuků, cholesterolu, hormonů a neurotransmiterů, podílí se na regeneraci tkání, zlepšuje pigmentaci a stav vlasů. Mezi příznaky jeho nedostatku patří poruchy nervového systému, mdloby, vypadávání vlasů, předčasné šedivění vlasů, alopecie, kožní léze a zácpa.
  • Droždí navíc obsahuje vitamíny: B1, B2, B6, PP, kyselinu listovou a inositol .
  • Zinek přítomný v kvasnicích je nezbytný pro správný metabolismus glukózy a hladinu cukru v krvi. Kromě dalších důležitých funkcí je zinek potřebný pro tvorbu a sekreci inzulínu slinivkou břišní. Pracuje s chromem a dalšími dietními složkami, aby se usnadnilo využití inzulínu buňkami. Diabetici vylučují zinek z těla rychleji než zdraví lidé.
  • obsahují 8-9 % minerálních solí, z toho 605 mg fosforu , 20 mg vápníku a 4,9 mg železa na 100 g kvasnic, 1 % ergosterolu, což je provitamin D2 , 4 % lecitinu a 0,1 % glutathionu. (který neutralizuje vliv volných radikálů a reaktivních forem kyslíku, a tím předchází rakovině, ale i stárnutí a odumírání buněk, stimuluje správnou funkci imunitního systému zvýšením tvorby bílých krvinek a tím podporuje imunitu a chrání před nemocí, rozkládá toxiny, čistí tělo od kovů těžké, zodpovídá za správnou funkci jater)
  • obsahuje selen - je to antioxidant podporující působení vitaminu E, aktivuje imunitní systém a oddaluje rozvoj rakoviny
  •  

 

 

 

Skladování:

Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před slunečními paprsky

 

Balení: 125 g

 

Nutriční hodnoty na 100 g    
Energetická hodnota    
Tuky    
z toho nasycené mastné kyseliny    
Sacharidy    
z toho cukry    
Bílkoviny    
Sůl    

 

Složení:

Sušené neaktivní kvasnice

Hmotnost:    250 g
Počet v kartonu:    25 Ks

Recenze produktu LowCarb pekařské sušené droždí

Přidat recenzi

Zatím žádné názory